Catering dla firm Poznań i tanie kanapki

Firma Honesta to catering dla firm w Poznaniu oferujący zróżnicowany wybór pełnowartościowych posiłków wraz z dowozem do siedziby na terenie Poznania. Znajdą u nas Państwo przekąski, ciepłe dania, napoje oraz tanie kanapki dostępne zarówno w wersji wegańskiej, wegetariańskiej, jak i mięsnej. Catering dla firm Honesta wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich klientów – dostosowujemy każde zamówienie pod indywidualne wymagania klienta, zwracając szczególną uwagę na obecność ewentualnych alergenów oraz na dostosowanie posiłków do diet.

Kanapki dla firm

Największą popularnością w zbiorowych zamówieniach do firm cieszą się pyszne, tanie kanapki. Wykonujemy je tylko ze świeżych, lokalnych produktów sprowadzanych od zaufanych dostawców. Dostępne u nas kanapki można wybrać z pieczywem jasnym, ciemnym, lub bezglutenowym. Dowozimy zawsze na czas w dowolnie wyznaczone miejsce na terenie całego Poznania. Smaczne i tanie kanapki świetnie sprawdzą się w każdym miejscu pracy, szczególnie w środowisku biurowym. Taka szybka i pożywna przekąska z połączeniu z ciepłym napojem dostarczy energii na wiele godzin, zwiększając tym samym efektywność pracy.

Usługi cateringowe dla firm

Nasz catering w Poznaniu to nie tylko najwyższa jakość jedzenia, ale też pełnionych przez nas usług. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia kanapek lub innych posiłków, mogą być Państwo pewni sprawnej, miłej i profesjonalnej obsługi. Wiemy jak cenny jest Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zawsze dowozić posiłki punktualnie.

Minimalna ilość zamówień na kanapki i inne przekąski lub posiłki dla firm wynosi 5 sztuk.