Catering dla robotników budowlanych w Poznaniu i budowlanki

Honesta Catering Poznań z przyjemnością chce Państwa poinformować o poszerzeniu działalności o catering dla robotników budowlanych na terenie całego Poznania i okolic.

Catering dla robotników budowlanych w Poznaniu obejmuje przede wszystkim syte, pełnowartościowe posiłki regeneracyjne dla pracowników fizycznych. Wykonujemy dania tradycyjne, dowożone zawsze ciepłe i na czas. Honesta Catering stawia oczekiwania swoich klientów na pierwszym miejscu, do każdego zamówienia podchodzimy całkowicie indywidualnie, uwzględniając wszelkie restrykcje dietetyczne, alergie i wymagania na pierwszym miejscu przy realizacji zamówień.

Minimalna ilość posiłków wymagana do dowozu zamówienia wynosi pięć dań. Catering dla robotników budowlanych w Poznaniu obejmuje też kanapki, napoje i przekąski, ale przede wszystkim posiłki regeneracyjne dla budowlanki. Gotujemy tylko i wyłącznie ze świeżych produktów zamawianych u lokalnych, sprawdzonych dostawców z Poznania i okolic. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość i wyśmienity smak. Nie stosujemy też żadnych ulepszaczy smaku, a nasza kuchnia jest zdrowa i domowa, opierająca się na tradycyjnych przepisach.

Honesta Catering dla robotników budowlanych w Poznaniu to jednym słowem najlepsza jakość w niskiej, przystępnej cenie. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów. Nasza pasja do kuchni przekłada się na pełnię smaku i przemyślane posiłki, które rozgrzewają i skomponowane są tak, aby dawały energię na wiele godzin pracy w budowlance. Menu komponujemy razem z certyfikowanym dietetykiem, który dba o to, żeby każde danie było zbilansowane i dostarczało wszystkie niezbędne dla organizmu składniki odżywcze. Dzięki temu, catering dla robotników budowlanych w Poznaniu pomoże zwiększyć efektywność pracowników w każdej firmie.