Catering na komunię i przyjęcia rodzinne w Poznaniu

Honesta Catering Poznań pełni usługi w dziedzinie dowożenia wyżywienia na komunię i inne przyjęcia rodzinne na terenie całego Poznania oraz w najbliższych okolicach. Nasz catering na komunie i przyjęcia rodzinne w Poznaniu obejmuje imprezy na maksymalnie 160 osób. Rodzaj dań jest dowolny – szwedzki stół, kuchnia polowa, czy też tradycyjne kilkudaniowe posiłki, w tym też zupy, desery i napoje. Do każdego zamówienia podchodzimy całkowicie indywidualnie, dostosowując menu do okazji i do wymagań klienta.

Catering komunijny

Catering na komunię w Poznaniu i przyjęcia rodzinne czasem bywa największym wydatkiem przy organizowaniu tego typu imprez. W Honesta Catering wiemy, że chrzest, komunia, czy urodziny to czas na relaks i spędzanie cennych chwil z rodziną, nie na stres związany z dużymi wydatkami. Dlatego z przyjemnością przedstawiamy Państwu przystępne ceny na wszystkie nasze usługi. Koszt każdego zamówienia obliczany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę rodzaj wyżywienia i ilość osób, dlatego zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu w celu uzgodnienia szczegółów cateringu na komunię i nie tylko.

Słodkie przekąski cateringowe na komunię w Poznaniu

Zarówno ciepłe posiłki, jak też słone i słodkie przekąski robimy bez dodatków tzw. ulepszaczy, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że nasz catering na komunię jest zdrowy, smaczny i nadaje się dla dzieci. W komponowaniu menu współpracujemy z zaufanym dietetykiem, dbając o proporcje niezbędnych składników odżywczych w posiłkach. Dostosowujemy też oczywiście wszystkie tradycyjne polskie dania pod rozmaite diety i restrykcje żywieniowe, takie jak: wegetarianizm, weganizm, nietolerancja glutenu lub laktozy. Honesta Catering dba o to, żeby każdy bez wyjątku cieszył się zdrowym, pysznym jedzeniem, najadając się do syta w przystępnej cenie.