Catering na ślub i wesele w Poznaniu

Oprócz standardowych usług cateringowych, takich jak obsługa przyjęć, hosteli, miejsc pracy, lub wydarzeń rodzinnych, prowadzimy także catering ślubny i weselny w Poznaniu. Honesta Catering z siedzibą w Poznaniu dowozi na terenie całego miasta i jego najbliższych okolic. Obsługujemy śluby i wesela do maksymalnie 160 gości. Nie prowadzimy niestety wynajmu stołów ani krzeseł, ale dostarczamy catering na ślub na najwyższym poziomie.

Oferowane posiłki na ślubne stoły

Zamawiając w naszej firmie, mają Państwo możliwość wyboru różnego typu posiłków, od tradycyjnej kuchni polskiej, po szwedzki stół z zimnymi przekąskami, swojską kuchnię polową lub smaki inspirowane wszelką kuchnią zagraniczną. Specjalizujemy się w pysznych i pożywnych daniach polskich, lecz inspirują nas też nowości na ślubnych stołach. Z chęcią przygotujemy catering na ślub i wesele wegański lub bezglutenowy, a także uwzględniamy każde preferencje i ograniczenia żywieniowe. Nasza kuchnia jest pełna naturalnego smaku – gotujemy bez użycia sztucznych, szkodliwych wzmacniaczy smaku, dlatego nadaje się ona zarówno dla najmłodszych smakoszy, jak i dla osób starszych i wrażliwych.

Przygotowanie cateringu ślubnego i weselnego

Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane dania wyglądały tak dobrze, jak smakują. Honesta Catering w Poznaniu to gwarancja jakości – zarówno posiłków, jak i samej usługi. Dbamy o punktualność i estetykę na wysokim poziomie przy niskiej cenie. Układamy menu cateringu ślubnego i weselnego indywidualnie dla każdego klienta, współpracując przy tym ze specjalistą dietetykiem, aby upewnić się, że wydajemy Państwu zdrowe i pełnowartościowe posiłki.