Początki firmy

Korzenie, inspiracje i zmiany

Firma cateringowa Honesta została założona w 2000 roku przez Martę Sosnowską, właścicielkę noclegów i jadłodajni Wiklinowa Zatoka w pięknej miejscowości Wetlina w Bieszczadach, prowadzonej przez nią od 2000 roku. Wieloletnie obycie z tradycyjną kuchnią podkarpacia wzbogaciło nas o różnorodne inspiracje i doświadczenie.

Z biegiem czasu można zauważyć niszę w przemyśle gastronomicznym, jaką jest brak satysfakcjonującego wyżywienia dla alergików, wegan, itp. Fakt ten, w połączeniu z osiągniętym sukcesem i zadowoleniem stołujących się u nas gości sprawił, że postanowiliśmy poszerzyć działalność.

Obecna działalność

Postanowienia, dążenia i cele

Aktualnie nasza siedziba znajduje się w Poznaniu. Współpracujemy ze szkołą licealną oraz wieloma hostelami na terenie Starego Miasta i nie tylko. Na koncie mamy wiele sukcesów kulinarnych i pozytywne opinie powracających klientów.

Dążymy do tego, aby szerzyć zdrową, zróżnicowaną, a przede wszystkim pyszną kuchnię na terenie miasta i okolic. Liczymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Kierujemy się wartościami takimi jak rzetelność, uczciwość i otwartość celem stworzenia działalności godnej zaufania i polecenia.