Posiłki dla przedszkoli i żłobków w Poznaniu

Honesta oprócz zwykłego cateringu na imprezy i przyjęcia okolicznościowe dowozi również posiłki dla przedszkoli i żłobków w Poznaniu, a także dla firm, budów i hosteli. Posiłki dla przedszkoli różnią się od innych pod tym względem, że muszą być skomponowane tak, aby zapewnić zdrowie i rozwój maluchów, a przy tym być bardzo smaczne, aby dzieci jadły je z przyjemnością. Honesta Catering używa tylko naturalnych składników pochodzących od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Nie używamy żadnych wzmacniaczy smaków ani sztucznych dodatków, stawiając zdrowie dzieci na pierwszym miejscu.

Przygotowywane przez nas posiłki dla przedszkoli i żłobków w Poznaniu tworzone są ze współpracą z dietetykiem, który dba o to, aby menu było różnorodne i zawierało wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka. Dostarczamy ciepłe, wielodaniowe posiłki do przedszkoli zawsze na czas, w naczyniach zwrotnych lub jednorazowych, w zależności od preferencji klienta. Dowozimy już od pięciu zamówień i uwzględniamy każdą specyficzną dietę lub alergie. Traktujemy każde zamówienie indywidualnie, z dużą dbałością o szczegóły.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane przez nas posiłki dla przedszkoli i żłobków spełniały każde wymagania – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Dbamy o to, żeby dzieci były najedzone i miały mnóstwo energii na cały dzień, a także żeby były gotowe do wyzwań zabawy i nauki. Honesta Catering to najlepsza jakość w niskiej cenie. Koszty zamówień są różne w zależności od wymagań klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z orientacyjnym cennikiem.